пʼятниця, 22 травня 2009 р.

Коли робота як вовк.

Робота не вовк, в ліс не втече. Мабуть не завжди, бо буває така робота, що просто загризає, забирає всі сили, виїдає душу. Після якої уже не хочеться нічого, окрім як загубитися від усього і усіх, нічого не чути і нічого не бачити. І коли отак допікає, задаюсь питанням: хіба це те чого я хочу? хіба це і є вершина моїх потреб від життя? невже воно отак і має бути надалі?....
та ну його...
.. людина дійсно може привикнути до любого "болота". Інколи воно підсихає, з гори засвітить сонечко і все не так вже й погано виглядає зовні.. і вже не памятаєш (якщо коли небудь знав), що десь там, не так далеко звідси, є галявина з пахучими квітами.
"Файні слова", а отак за вихідні оклигаю менше більше і з понеділка та сама херня! Ніби щось і робиш щоб воно не було так надалі, але чомусь то так повільно міняється.. чи не те роблю, щоб щось змінилось?.. чи то я просто собі думаю, що щось роблю?

4 коментарі:

 1. Задай собі питання чого ти хочеш від цієї роботи? Для чого ти працюєш? Якщо це гроші то чи можна знайти ефективнішу роботу? де будеш прикладати менше зусиль і заробляти більше/ А якшо ти маєш на цій роботі чогось навчитися то тоді тре потерпіти.

  ВідповістиВидалити
 2. Думаю треба знайти ту роботу, на яку хочется йти зранку, і найти таку жінку, до якої хочеться повертатись ввечері після роботи. Якщо робота до душі, то гроші рано чи пізно будуть. Знайди причини, по яких ти на цій роботі, і ти будеш знати, що з нею зробити :)

  ВідповістиВидалити
 3. "Я не хотів би мати абсолютно все,
  Віддаючи комусь, нічого не чекати,
  На краю світу я зрозумів одне:
  Неможливо у житті всі мрії наздогнати.
  Я шукав те, що в мене було завжди,
  Але тільки зараз я цe все побачив....

  ВідповістиВидалити
 4. Автор видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити

І що ти думаєш з цього приводу?